Wykonanie oprogramowania stanowiącego system elektronicznego obiegu wniosków urlopowych oraz modułu szyfrowania dokumentów

Karty podstawowe

Wersja do wydrukuWyślij e-mailemPDF version
W dniu 9 września br. przesłano nw. pytania, na które zamawiający udzielił następujących odpowiedzi:
   
1. Czy dopuszczacie Państwo, wdrożenie gotowego rozwiązania, np. Pulpit Pracownika i Pulpit Kierownika systemu enova365?
Odpowiedź: Dopuszcza się wdrożenie gotowego rozwiązania pod warunkiem integracji z EZD w następującym zakresie: - interaktywne formularze (wybór pracownika zastępującego i bezpośredniego przełożonego ze struktury EZD); - zapis czynności widoczny w historii obiegu koszulki; - dostęp do rejestru urlopów; - "link" z rejestru bezpośrednio prowadzący do konkretnej koszulki z danym wnioskiem urlopowym; - odwołania się do odczytu do bazy danych firmy Softhard; - reguła obliczająca liczbę  dni urlopowych dostępnych dla danego pracownika w powiązaniu z programem kadrowo-płacowym na bazie PostgreSQL.
 
2. Ilu Pracowników będzie obejmował system i Ile osób akceptuje wnioski urlopowe?
Odpowiedź: System obejmuje wszystkich pracowników zamawiającego w ilości około 490-500. Dalsza kwestia w odpowiedzi na pytanie 3.
 
3. Czy wnioski urlopowe akceptuje tylko bezpośredni przełożony, czy akceptacja jest wielopoziomowa?
Odpowiedź: Na kolejnych etapach procesu wnioski urlopowe akceptuje: pracownik zastępujący, pracownik Biura Dyrektora Generalnego (Wydział Kadr), bezpośredni przełożony lub osoba go zastępująca wyznaczona w EZD lub wybierana z listy pracowników systemu EZD, dyrektor komórki lub osoba go zastępująca wyznaczona w EZD albo alternatywnie specjalne konto w EZD ustawione do obsługi wniosków.
 
Zapraszamy do skladania ofert w terminie upływającym w dniu 12 września br.
 
Opublikowany przez:
urpl_redaktor
Data publikacji:
czwartek, Wrzesień 5, 2019 - 11:26