Dostawa/sprzedaż fabrycznie nowych komórkowych aparatów telefonicznych w komplecie z akcesoriami przewidzianymi przez producenta

Karty podstawowe

Wersja do wydrukuWyślij e-mailemPDF version

W procedurze udzielenia zamówienia w drodze zapytania ofertowego komunikacja między zamawiającym a oferentami/wykonawcami odbywa się w języku polskim przy użyciu środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z uwzględnieniem przepisów rozporządzenia ws. użycia środków komunikacji elektronicznej, za pośrednictwem platformy elektronicznej dostępnej pod adresem https://urpl.ezamawiajacy.pl/pn/urpl/demand/notice/public/18475/detailsSkładanie ofert, wnoszenie pytań i przekazywanie wyjaśnień, zawiadomień odbywa się w formie elektronicznej za pośrednictwem ww. platformy w sposób określony w zapytaniu ofertowym.

W następstwie pytania/wniosku wykonawcy w dniu 19 października br. zamawiający dokonał zmiany terminu określonego w § 4 ust. 3 wzoru umowy, ustalając ten termin na 14 dni roboczych. Zmianę tę uwzględniono w pliku "20201019 wzór umowy_aktualizacja.pdf"   

 

Opublikowany przez:
urpl_redaktor
Data publikacji:
piątek, Październik 16, 2020 - 08:48